تبلیغات
ایده پردازی و خلاقیت | تبلیغات، برندینگ، بازاریابی - محیط کار با طعم مثبت اندیشی!!
منوی اصلی
جستجو

ایده پردازی و خلاقیت | تبلیغات، برندینگ، بازاریابی

 • ایده پردازی و خلاقیت
 • خلاقیت در تبلیغات
محیط کار، به خصوص برای استارت آپ ها، همیشه پتانسیل این را دارد که به شکل عجیب و غریبی خسته کننده و طاقت فرسا باشد و گاهی حتی منجر به عصبانیت های خارج از کنترل بشود و جالبه بدونید که مطالعات مختلف نشان می‌دهد افرادی که معمولا در محیط کار نگرش مثبتی دارند، در شغل خود بیشتر موفق هستند، با همکاران خود رابطه بهتری دارند و در محیط کار با آرامش بیشتری مشغول خواهند شد. داشتن نگرش مثبت حتی باعث کاهش فرسایش ذهنی شما می شود. برعکس استرس و نگرش منفی مداوم در محیط کار روی سلامت جسمانی و روانی فرد اثر نامطلوبی می‌گذارد، باعث رابطه نامناسب با دیگران می‌شود و موفقیت کمتری در محیط کار برای فرد به دنبال دارد و از همه مهتر توان پردازش ذهنی را کاهش می دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا با 5 توصیه ساده محیط کاری را با طعم بهتری تجربه کنید.

استارتاپ

1)    مسائلی که باعث نگرانی می شوند را پیگیری و حل کنید.

یکی از راه‌های باقی‌ماندن بر سر نگرش‌مثبت در محیط کار این است که سعی کنیم با موقعیت‌های استرس‌زا به محض روبرو شدن برخورد کنیم و در حل آن‌ها بکوشیم. مواردی از این قبیل هرچقدر زودتر حل شوند استرس کمتری بر شما وارد می کنند. مثلا اگر پروژه بزرگی به ما داده می‌شود به نفع ماست که آن را هر چه زودتر آغاز کنیم و در اسرع وقت به انجام برسانیم و استرس ناشی از آن را کاهش دهیم.

استارتاپ

2)    به افراد محیط کار توجه کنید و برای آن ها احترام قائل باشید.

همه انسان ها دوست دارند مورد توجه و احترام قرار بگیرند.رفتار همراه با احترام و توجه به موفقیت‌ها و توانایی‌های دیگران راه دیگری برای نگهداری نگرش مثبت در محیط کار است.این شیوه برخورد، نه تنها انسانی است و به رشد انسان‌ها کمک می‌کند بلکه به شما روحیه خوب می‌دهد و راه برخورد با موانع را برایتان آسان‌تر می‌سازد.

3)    خواهشا در محیط کار شاد باشید!!

هیچ فردی دوست ندارد با افرادی کسل کننده و ناراحت همکار شود پس در محیط کار سعی کنید وقایع سرگرم‌کننده و شادی آفرین برای خود و سایر همکاران بیافرینید. مثلا با همه قرار بگذارید که در روز معین همه همکاران غذا با خود بیاورند و شریکی بخورند یا جشن تولد برای یک همکار دوست یا مسن خود بگیرید.

استارتاپ

4)    روزانه خود را شارژ کنید.

فراموش نکنید برای افزایش عملکرد مغز همیشه برنامه های مختلفی در نظر بگیرید مثلا اگر شما نیم ساعت یا یک ساعت وقت غذاخوردن دارید باید از این وقت کاملا استفاده کنید. برای قدم زدن به بیرون بروید، کتاب بخوانید، بنشینید و صرفا استراحت کنید یا با دوستان خود غذا بخورید و با هم حرف بزنید. هدف از این کارها به دست آوردن دوباره توان ذهنی و روحیه کاری می باشد.
5)    آگاهانه مثبت نگری را انتخاب کنید.

شما در برخورد با موقعیت‌های مختلف روزانه امکان انتخاب پاسخ را دارید؛ می‌توانید با استرس و خشم پاسخگوی شرایط پیش‌آمده باشید یا به گونه‌ای مثبت واکنش نشان دهید. حتی اگر بروز واکنش مثبت به طور طبیعی برایتان مقدور نبود می‌توانید وانمود به آن کنید. پس فراموش نکنید این شما هستید که آگاهانه تصمیم می گیرید مثبت باقی بمانید.
ایده , ثبت ایده, مبل ایده, وزن ایده ال, زندگی ایده ال, سایت ایده, پارس ایده بنیان, ایده گستر, مدرسه ایده, ایده برتر پارسیان, ایده پردازی, نمایشگاه مبل ایده, مبلمان ایده, بورس ایده, ایده در معماری, ایده های نو, ایده های جالب, ایده های زیبا, ایده های جدید, ایده های عاشقانه, ایده های برتر, ایده های تبلیغاتی, ایده های معماری, ایده های کاری, ایده های کارافرینی, ایده های شغلی, ایده های تجاری, جشنواره ملی ایده های برتر?!!
- بابک بنیادی -

آمار سایت

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

امکانات سایت

تغییر تم


انتخاب رنگ تم

سبک کانتینر

انتخاب الگوی پس زمینه