تبلیغات
ایده پردازی و خلاقیت | تبلیغات، برندینگ، بازاریابی - چگونه در دیجیتال مارکتینگ موفق شویم
منوی اصلی
جستجو

ایده پردازی و خلاقیت | تبلیغات، برندینگ، بازاریابی

 • ایده پردازی و خلاقیت
 • خلاقیت در تبلیغات

بازار امروز شرایط بسیار متفاوتی را تجربه می کند از طرفی خواسته ها و نیاز های متنوع بسیاری از مشتریان و مصرف کنندگان که بواسطه بسیاری از رسانه ها آگاه شده اند و از طرفی رقابت در میان تعدادی انبوهی از شرکت ها که محصولات و خدمات را در شکل های مختلف ارائه می دهند.تا ما از نزدیک شاهد رقابت بسیار نفسگیری در بین نه تنها کمپانی ها، بلکه کسب و کارها کوچک نیز باشیم ، شرایط حاکم بر بازار به گونه ای شده است با توجه به بسترهای بوجود آمده این رقابت دیگر به اندازه و قدمت کسب و کار مربوط نمی شود و می توان با انتخاب استراتژی مناسب به جایگاه خوبی در این بازار رسید. در این بخش از آموزش قصد داریم تا راهکارهایی برای موفقیت در دیجیتال مارکتینگ در اختیار شما قرار می دهیم.ژس با وبلاگ ایده پردازی و خلاقیت همراه باشید تا به شما بگوییم که چگونه در دیجیتال مارکتینگ موفق شویم.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ


یکی از فضاهای بسیار مطلوب برای دسترسی به بازار ، دیجیتال مارکتینگ می باشد ، که شامل اقداماتی است که  شامل فعالیت هایی به منظور تبلیغات و تحلیل و بررسی خواست و نیاز مشتری و ارتباط برقرار کردن با آنها در بستر اینترنت می باشد، این کار باعث می شود تا ما بتوانیم به صورت هدفمند کسب و کارهای خود را با توجه به اهداف آینده و در مسیر درست هدایت کنیم.

همانطور که گفتیم در دنیای دیجیتال مارکتینگ مشتریان اولین اهمیت را برای ما دارا می باشند و با استفاده از ابزارهای مختلف مانند وب سایت و شبکه های اجتماعی سعی در شناخت و تحلیل مشتریان نموده تا تبلیغات و پیام ما بر روی طیف وسیعی از کاربران تاثیر گذارد و بهترین نتیجه را دریافت کنیم، برای همین استفاده بهینه از این ابزارها بسیار پر رنگ می باشد.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

بسیاری از شرکت ها خود به صورت تخصصی در این حوزه وارد نمی شوند و از آژانس دیجیتال مارکتینگ و شرکت های متخصص در این حوزه برای پیشبرد اهداف و مقاصد خود بهره می برند، زیرا  همانطور که اشاره کردیم فعالیت در این حوزه نیاز به دانش بسیاری دارد و باید به صورت مجزا به آن پرداخت.

خدماتی که آژانس های دیجیتال مارکتینگ در اختیار مشتریان خود قرار می دهند پهنای بسیار وسیعی دارد که شامل : سئو ، بازاریابی محتوایی، بازاریابی شبکه های اجتماعی، مدیریت کمپین تبلیغات آنلاین و بازاریابی موبایلی می باشد.

باید گفت اولین اقدام در بازاریابی دیجیتال و ورود به بازار طراحی وب سایت مناسب با توجه به نکات کلیدی در سئو بوده ، زیرا برای بسیاری از صاحبان کسب و کار قرار گیری در صفحه اول جستجوی گوگل بسیار اهمیت دارد به خصوص سه نتیجه اول طبیعی نخست که در حدود 59 درصد از کلیک ها را شامل می شود، پس خدمات حرفه ای سئو و دریافت آن بسیار مهم و با اهمیت می باشد و نیاز به دانش روز و فعالیت بسیار تخصصی دارد.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

به زبان بسیار ساده می توان گفت هدف سئو  نمایش دادن صفحات مرتبط با پرس و جوی وارد شده دارای مزایای مفید برای کاربر و هم موتور جستجو می باشد، این کار با توجه به الگوریتم های رتبه بندی موتور جستجوگر صورت می پذیرد.

بازاریابی ایمیلی

یکی دیگر از شایع ترین نوع بازاریابی می باشد که حاصل آن ارتباط مداوم و نزدیک با کاربران بوده و مشتریان بالقوه بیشتری را حفظ می کند، از این طریق می توان به معرفی برند به مشتریان و اطلاع رسانی برای آنها اقدام نمود و آنها را از جدیدترین محصولات و خدماتی که ما می توانیم در اختیار آنها قرار دهیم آگاه نمود، با استفاده از این روش می توان نتایج و بازخورد مناسبی را دریافت کرد.

بازاریابی محتوایی

یکی دیگر از نکات بسیار مورد توجه در این رقابت می باشد، بدون محتوا هیچ چیز در دنیای بازاریابی اثربخش نیست، برای همین برای جذب مشتریان و لازم است تا ایمیل تان ، شبکه اجتماعی و صفحات وب سایت تان با توجه به نیاز جامعه هدف و ارسال پیام درست و هدفمند صورت پذیرد. از طرفی بازاریابی محتوا یک رویکرد استراتژیک بسیار موثر و حساس می باشد، که مستقینا بر روی تولید و توزیع محتوای با ارزش تمرکز دارد و با توجه به ارتباط با او برای جذب و حفظ آن تلاش می کند. بازاریابی محتوایی یک فرآیند بلند مدت است و نیاز به صبر و حوصله بسیار زیادی دارد.
ایده , ثبت ایده, مبل ایده, وزن ایده ال, زندگی ایده ال, سایت ایده, پارس ایده بنیان, ایده گستر, مدرسه ایده, ایده برتر پارسیان, ایده پردازی, نمایشگاه مبل ایده, مبلمان ایده, بورس ایده, ایده در معماری, ایده های نو, ایده های جالب, ایده های زیبا, ایده های جدید, ایده های عاشقانه, ایده های برتر, ایده های تبلیغاتی, ایده های معماری, ایده های کاری, ایده های کارافرینی, ایده های شغلی, ایده های تجاری, جشنواره ملی ایده های برتر?!!
- بابک بنیادی -

آمار سایت

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

امکانات سایت

تغییر تم


انتخاب رنگ تم

سبک کانتینر

انتخاب الگوی پس زمینه